daidalos peutz bouwfysisch ingenieursbureau
Referenties > Wedstrijden

  • renovatie van het Postcheque gebouw tot Huis van de Vlaamse volksvertegenwoordigers (architecten SumProject, Brussel, 1997): eerste laureaat, uitgevoerd

  • hoofdkantoor ENI te Rome (architecten Samyn & Partners, Brussel, 1998-1999): tweede laureaat

  • gerechtsgebouw te Gent (architecten SAR+G en Restyling, 1998-1999): tweede laureaat

  • Belgisch paviljoen voor de wereldtentoonstelling Hannover 2000 (architecten SumProject, Brussel, 1998-): eerste laureaat, project uitgevoerd

  • kantoorgebouw Lotto te Brussel (architecten Samyn & Partners, Brussel, 1998-1999)

  • provinciehuis Brabant te Leuven (architecten Ar-te & Stabo, Cerulus, Samyn & Partners, 1998)

  • kantoorgebouwen UCB (architecten SumProject, Brussel, 1998)

  • renovatie sociale woonwijk Rempart Des Moines te Brussel (architecten Blondel, Brussel, en Atelier 33, Leuven, 1999) eerste laureaat, project wordt niet uitgevoerd

  • theaterzaal De Warande te Turnhout (architecten Macken&Macken, 1999): eerste laureaat, uitgevoerd

  • perronoverkapping van het station te Leuven (architecten Samyn & Partners, Brussel, 1999-2000): eerste laureaat, in uitvoering

  • wetenschapspark Arenberg te Leuven (architecten Samyn & Partners, Brussel, 1998-1999): tweede laureaat

  • ontmoetingscentrum te Beernem (architecten D.I.A.L, Olsene, 2000): tweede laureaat

  • UFSIA Grauwzusters, Antwerpen (architecten BOB.361, 2001): tweede laureaat

  • Renovatie van de Vlaamse Opera Antwerpen – Wedstrijdontwerp team , Antwerpen (architecten AAS, 2001): tweede laureaat

  • Vlerick Leuven Gent Management School, Gent (architecten Stephane Beel architecten, 2001): tweede laureaat

  • COOVI, Anderlecht (architecten BOB.361, 2002): tweede laureaat

  • Gemeenschapscentrum, Merksplas (architecten Planners, 2003): eerste laureaat, in uitvoering

  • Bibliotheek Dendermonde, Dendermonde (architecten BOB.361, 2003): eerste laureaat, in aanbesteding

  • Jongerenontmoetingscentrum Gent, Gent (architecten Beel - Achtergael, 2003): eerste laureaat, in uitvoering

  • Sporthal, Dendermonde (architecten Planners, 2003): eerste laureaat, in uitvoering

  • Cinema Grignoux, Luik (architecten V+, 2003): eerste laureaat, in uitvoering

  • Verbouwing cinema REX, Mol (architecten M10 architecten, 2003): eerste laureaat

  • Fuifzaal, Nijdrop (architecten Bunkerhotel, 2003): tweede laureaat

  • Cultureel centrum , Izegem (architecten Samyn & partners,2003): eerste laureaat

  • Forum, Gent (architecten Samyn & partners, 2004): derde laureaat

  • Mijnsite, Winterslag (architecten 51N4E, 2004): eerste laureaat

  • Vlerick Leuven Gent Management School, Leuven (architecten Stephane Beel architecten, 2004): eerste laureaat, in uitvoering

  • Jeugdherberg, Antwerpen (architecten Vincent Van Duysen, 2004): eerste laureaat

  • Warandeproject, Aalter (architecten Coussée & Goris architecten , 2004): tweede laureaat

  • Studentenhuisvesting KU Leuven, Leuven (architecten Stephane Beel architecten, 2004): tweede laureaat

  • Fuifzaal, Turnhout (architecten Beel-Achtergael, 2005): eerste laureaat

  • Cultureel centrum, tweede podiumzaal, Heist-op-den-Berg (architecten Planners, 2005): eerste laureaat

  • School voor kinderen met gehoor- en gezichtsproblemen, Kasterlinden (architecten BOB.361, 2005): eerste laureaat

  • Protestantse kerk, Antwerpen (architect Rudi Mertens, 2005): eerste laureaat

  • Bayun International Conference Center, Guangzhou (architecten Buro II, 2005): eerste laureaat, in uitvoering

  • Uitbreiding kantorenTelenet, Mechelen (architecten Beel-Mannaerts, 2005): tweede laureaat

  • Residence Palace, Brussel (architecten SumProject - Ingenium, 2005): tweede laureaat

  • Muziekakademie, Kortrijk (architecten Bart Dehaene en Geert Pauwels, 2005): eerste laureaat

  • Zwembadsite Leuven, Leuven (architecten BOB.361, 2006): eerste laureaat

  • Ilôt kanselarij, Brussel (architecten SumProject - Ingenium, 2006): tweede laureaat

Colofon |  Webmaster